لینک خرید فایل<پاورپوینت سیستم های تشخیص نفوذ در شبکه (NIDS)>

سیستم های تشخیص نفوذ در شبکه,سیستم تشخیص نفوذ در شبکه های سیار موردی,تشخیص نفوذ در شبکه,روش های تشخیص نفوذ در شبکه,تشخیص نفوذ در شبکه های بی سیم,تشخیص نفوذ در شبکه های حسگر بی سیم,تشخیص نفوذ در شبکه های کامپیوتری پاورپوینت سیستم های تشخیص نفوذ در شبکه (NIDS) باری دیگر یکی دیگر از فایل ها با عنوان پاورپوینت سیستم های تشخیص نفوذ در شبکه (NIDS). آماده دریافت می باشد برای دانلود به ادامه پست مراجعه نمایید.

دانلود پاورپوینت در مورد

سیستم های تشخیص نفوذ در شبکه (NIDS)

،

در قالب ppt و در 27 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:


تاریخچه شبکه

دلیل حملات در شبکه های کامپیوتری

انواع حملات در شبکه های کامپوتری

تشخیص و جلوگیری از نفوذ حملات در شبکه

انواع روش های پیشگیری از نفوذ در شبکهبخشی از متن پاورپوینت:

برای ایجاد امنیت کامل در یک سیستم کامپیوتری، علاوه بر دیواره های آتش و دیگر تجهیزات جلوگیری از نفوذ، سیستم های دیگری به نام سیستم های تشخیص نفوذ (IDS) مورد نیاز می باشد تا بتوان درصورتی که نفوذگر از دیواره آتش، آنتی ویروس و دیگر تجهیزات امنیتی عبور کرد و وارد سیستم شد، آن را تشخیص داده و چاره ای برای مقابله با آن بیاندیشند.


سیستم های تشخیص نفوذ را می توان از سه جنبه روش تشخیص، معماری و نحوه پاسخ به نفوذ طبقه بندی کرد. انواع روش های تشخیص نفوذ عبارتند از: تشخیص رفتار غیرعادی و تشخیص سوءاستفاده (تشخیص مبتنی بر امضاء). انواع مختلفی از معماری سیستم های تشخیص نفوذ وجود دارد که به طورکلی می توان آن ها را در دو دسته مبتنی بر میزبان (HIDS) و مبتنی بر شبکه (NIDS) تقسیم بندی نمود ...